İnönü Mah.1751 Sk.No:47 C Yenimahalle/ANKARA

Diş Hekimi Özge ASMACIK YAĞCI

Diş Hekimi Özge ASMACIK YAĞCI

1984 doğumlu olan Özge ASMACIK YAĞCI, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da başarıyla tamamladıktan sonra 2002 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine girmiştir. 2007 yılında buradan mezun olmuş ve hemen özel bir poliklinikte genel diş hekimliği ile ilgili çalışmalarına başlamıştır. Bu süreçte yurt içi ve yurt dışında bir çok seminer, kongre , fuar ve eğitime katılmış; genel diş hekimliği, implantoloji ve estetik diş hekimliği alanlarında kendini geliştirme ve bu alanlarda uygulama yapma imkanına erişmiştir.

2012 yılında meslek hayatına tek başına devam etme kararı almış ve şu anki muayenehanesini hizmete sokmuştur. Estetik Diş hekimliği Akademisi Derneği’nin aktif üyesidir. Meslekle ilgili gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.

Günümüzde estetik fazlasıyla önem kazanmıştır. İnsanlar gerek iş, gerek sosyal, gerekse özel hayatlarındaki ilişkilerinde estetik bir görünümün ne kadar önemli olduğunun farkına varmış durumdadırlar. Fakat estetik kadar kullanılan yapının iyi fonksiyon görmesi ve kişinin konuşmasını engellememesi de gereklidir. Bütün bunlar bir arada olduğunda diş hekimliği uygulamaları başarılı olmuş demektir.

Laminate( Yaprak porselen), zirkonyum, empress ,bonding uygulamaları gibi estetik işlemler; implant gibi fonksiyonun ve hasta konforonun yeniden kazandırılabildiği yaklaşımlar Dt. Özge Yağcı’nın özel ilgi alanına girmektedir.

Klasik Türk Müziğiyle de ilgilenen Özge ASMACIK YAĞCI, evli ve iki çocuk annesidir.

Gülüş Tasarımı-Batıkent-ANKARA

İmplant-Batıkent-ANKARA

İnvisalign-Batıkent-ANKARA

Zirkonyum-Batıkent-ANKARA

Lamina Diş-Batıkent-ANKARA
Diş Estetiği ANKARA